WIJZER

Gereedschap en profielwijzer

Dit overzicht is een aanvulling op de Tegel Totaal Wijzer. Het richt zich op:

De eerste versie kan helaas niet compleet zijn. Graag ontvangen we aanvullingen voor de volgende lijst en gegevens voor het komende overzicht van (bouw)platen, dat in Tegel Totaal 6/2019 zal worden gepubliceerd.

ACO
Nederland
• profielen
• goten
www.aco-showerdrain.nl
Agent: ACO BV
Contact: Maurice Meijer
06-45926900
mmeijer@aco.nl
Alferpro
Duitsland
• profielen
• goten
www.alferpro.com
Agent: TSA
Contact: Toine van den Reek
06-51277264
info@tsagenturen.nl
Andal Levelling
Italië
• leveling
www.andalsystem.it
Agent: Savor
Contact: Paul van der Heijden
0614-793 873
info@savor.nl
Blanke
Duitsland
• profielen
www.blanke-co.de
Agent: Blanke GmbH & Co. KG
Contact: Paul Bekers
06-48522177
bekers@blanke-co.de
Bosch
Duitsland
• mechanisch gereedschap
www.bosch-profeessional.com
Agent: Bosch Nederland BV
Contact: Jeffrey Hoek
076 -795481
bosch.pro@nl.bosch.com
Carat
België
• mechanisch gereedschap
• handgereedschap
www.carat-tools.com
Agent: Carat Nederland BV
076-5422422
info@carat-tools.nl
Colmef
Italië
• profielen
www.colmef.com
Agent: ItalNed Agency
Contact: Bruno Billoni
06-53 17 35 64
info@italnedagency.com
Dewalt
VS
• mechanisch gereedschap
www.dewalt.nl
0164 -83063
info@dewalt.nl
Drain System
Polen
• goten
www.drainsystem.nl
Agent: Drain System Benelux
Contact: Patrycja Kochalska
06-16432358
office@drainsystem.nl
Dural
Duitsland
• profielen
• goten
www.dural.com
Agent: Euro Trading
Contact: Arwin Schipper
06 -10 25304
a.schipper@dural.com
Easy Drain
Nederland
• goten
www.easydrain.nl
Agent: Easy Sanitairy Solutions
Contact: Remco Muiderman
06-53292777
remco@rmsanitair.nl
Eibenstock
Duitsland
• mechanisch gereedschap
www.eibenstock.com
Agent: Veeneman BV
055-3662300
sales@veeneman.nl
Einhell
Duitsland
• mechanisch gereedschap
www.einhellwinkel.eu
0524-541253
info@houkematools.nl
Emac
Spanje
• profielen
www.emac.es
Agent: zoeken
Contact: Iñaki García
0034-674 647161
igarcia@emac.es
Fein
Duitsland
• mechanisch gereedschap
www.toolnation.nl
046-4360906
info@toolnation.nl
Festool
Duitsland
• mechanisch gereedschap
www.festool.nl
Agent: Festool Nederland BV
0182-621940
info-nl@festool.com
Genesis
Engeland
• profielen
www.genesis-gs.com
Agent: Kebo
Contact: Robertjan van der Pol
0344-643044
robertjan@kebo.nl
Hikoki
Japan
• mechanisch gereedschap
www.toolmax.nl
Contact: Tamara Sukuti
030-6084040
tbaumgarten@hikoki-powertools.nl
Husqvarna
Zweden
• mechanisch gereedschap
www.husqvarna.nl
036-5210000
info@husqvarna.nl
I-Drain
België
• goten
www.i-drain.be
Agent: Group Nivelles NV
0032-478 544866
info@groupnivelles.com
Kaufmann
Oosterijk
• mechanisch gereedschap
• handgereedschap
www.kaufmann-tools.at
Agent: Het Gereedschap
Contact: Patrick van Hoeven
06-51627659
info@hetgereedschap.nl
Makita
Japan
• mechanisch gereedschap
www.makita.nl
Agent: Makita Nederland BV
Contact: Mirelle Freriks
040-2064040
m.freriks@makita.nl
Metabo
Duitsland
• mechanisch gereedschap
www.metabo.com
Agent: Metabo Nederland BV
Contact: Enno Riemersma
0346-259060
enno.riemersma@metabo.nl
Montolit
Italië
• mechanisch gereedschap
• handgereedschap
• leveling
www.montolit.com
Agent: Tegelconcerto
Contact: Ronald Franken
06-53812987
ronald.franken@tegelconcerto.nl
Profilitec
Italië
• profielen
• goten
• leveling
www.profitec.com
Agent: Tegelconcerto
Contact: Ronald Franken
06-53812987
ronald.franken@tegelconcerto.nl
Proline
Duitsland
• profielen
• goten
www.proline-systems.com
Agent: Proline Systems GmbH
0049-674280160
info@proline-systems.com
Quick Drain
België
• goten
www.quickdrain.be
Agent: Quick Drain
Contact: Jered Nijhof
0032-11 689668
jered@quickdrain.be
Raimondi
Italië
• mechanisch gereedschap
• handgereedschap
• leveling
www.raimondispa.com
Agent: Het Gereedschap
Contact: Patrick van Hoeven
06-5627659
info@hetgereedschap.nl
Rosco
België
• profielen
www.rosco.eu
Agent: Rosco
Contact: Hans Decroo
0032-475781780
h.decroo@rosco.be
Rubi
Spanje
• mechanisch gereedschap
• handgereedschap
• leveling
www.rubi.com
Agent: Rubi Benelux
Contact: Engbert Broekman
06-3350989
ebroekman@rubi.com
Schlüter
Duitsland
• profielen
• goten
www.schlueter-systems.com
Agent: Schlüter Benelux
0032-14443080
benelux@schlueter.de
Sigma
Italië
• mechanisch gereedschap
• handgereedschap
• leveling
www.sigmaitalia.com
Agent: Het Gereedschap
Contact: Patrick van Hoeven
06-51627659
info@hetgereedschap.nl
ST-profielen
Oostenrijk
• profielen
www.st-profile.at
Agent: De Wit Agenturen
Contact: John de Wit
0161-24 00 80
john@wit-agenturen.nl
Tece
Duitsland
• profielen
• goten
www.tece.nl
Agent: TECE Nederland
Contact: Thomas Mulder
06-13469386
info@tece.nl


U bevindt zich hier:
> HOME
> Diverse overzichten
> Gereedschap en profielwijzer
VAKBLAD voor de architect, verwerker en profesionele handel
MENU < terug