NIEUWS

Panariagroep neemt
Steulergroep over

Het hing al een tijd in de lucht: De Steulergroep zat financieel in zwaar weer. Op 28 september is bekend gemaakt dat het gedegen Duitse merk wordt in zijn geheel overgenomen door de Italiaanse Panariagroep.

Slechts één fabriek wordt gesloten en het huidige personeel van Steuler zal zoveel mogelijk de baan behouden. Steuler kwam in een spagaat van hogere energiekosten en teruglopende verkoopcijfers waarin alle soorten van herstel niet meer mogelijk bleken.
Panaria is wereldwijd aanwezig in 130 landen met los van fabrieken in Italië, ook vestigingen in Portugal, Amerika en India. Met deze overname zit het goed in het zadel in de Duitse markt. Voorlopig zal deze overname geen gevolgen hebben voor de Nederlandse vestiging van Steuler, waar vorig jaar een nieuwe architectenshowroom werd geopend.


U bevindt zich hier:
pijltje HOME
pijltje Nieuws
pijltje Nieuwsarchief
pijltje Al het nieuws uit 2023
pijltje Panariagroep neemt Steulergroep over
VAKBLAD voor de architect, verwerker en profesionele handel
MENU < terug